Een rustig persoon die weet waar hij over praat. Die eerlijk en oprecht is, warm en meelevend. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk, ik ben wel 55 maar voel me soms wel 20 jaar jonger.
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Dikkontje, 59 jaar · Papenhoven
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Lekker houden van veel sex, ongeremd en hard
RelaxLexi, 59 jaar · Merkelbeek
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die goed voor zichzelf zorgt, er goed uitziet en goed ruikt! Iemand die goed gezelschap is en weet wat hij moet doen als hij alleen is met een aardige mevrouw.
Maastreech, 57 jaar · Maastricht
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je moet wel van de natuur houden of er toch wel tegen kunnen hahaha
Gewoonmij, 56 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik heb nooit echt tijd besteed aan een man ik was met mijn carriere bezig maar nu ik halve dagen ga werken straks lijkt het mij enorm leuk om alsnog beter laat dan nooit aan de man te gaan. De laatste vriend die ik had was op mijn 23e, dat is 30 jaar geleden dus neem het mij niet kwalijk als ik in het begin wat stuntelig
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liia-Xx, 58 jaar · IJlst
Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen
Smile4u, 55 jaar · Antwerpen
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die
SingleSaar, 59 jaar · Groningen
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan?
19Miia61, 56 jaar · Kalken
Ik hou van echte heren, die graag deuren voor me opent of me helpt als ik iets zwaars thuis of op straat moet dragen.
JokeVrij, 57 jaar · Vinkeveen
leuke onbekende man onafhankelijk, vrolijk, zelfbewust en goed verzorgd.
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?