Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Mmmika, 59 jaar · Beek
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik heb hier in de buurt nog niemand gevonden dus daarom probeer ik hier de man te vinden waar ik voor wil gaan. Dat geeft me echt een heerlijk gevoel. Ik wil je in mijn bed en daar van genieten, zou je het daar ook voor doen?
Z-aa-R, 55 jaar · Buggenum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld geven van het proberen te verstoren van het leven dat ze op dit moment hebben.
Een liefdevolle gezellige man die ook op zoek is naar een maatje een vriendin maar dat ook het beste uitgangspunt vind om mee te beginnen. Liefde laat zich niet dwingen namelijk.
6Elsie2, 55 jaar · Schimmert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik ben op zoek naar een man die van een goed gesprek houd terwijl we van een drankje genieten een glas rode wijn, ik ben iemand die er heel erg van kan genieten! Ik heb een camper, dus misschien wil er iemand met me gaan reizen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vakantie60, 57 jaar · Oude Pekela
Ehm tja nou je moet dan echt wel van reizen houden en het niet erg vinden dat niet alles op zo een reis voor gekauwd is.
Buscherhof, 57 jaar · Goes
je bent een nette heer, je houd niet van roken en drinkt niet al te veel..Dan ben je hier goed,
Pffffff69, 57 jaar · Antwerpen
Een jongere man dan mezelf ........
Op-Hellia, 58 jaar · Heuvelland
Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende
Madgirl195805, 59 jaar · Vilvoorde
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.