Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen, chatten. Een luisterend oor en een goed gesprek vind ik ook heel fijn. Een gewone vrouw ,geen opmaaktype, een sportief type.
Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is geen probleem als je in het begin verlegen bent, daar prik ik wel door heen.
Mmmika, 59 jaar · Beek
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik heb hier in de buurt nog niemand gevonden dus daarom probeer ik hier de man te vinden waar ik voor wil gaan. Dat geeft me echt een heerlijk gevoel. Ik wil je in mijn bed en daar van genieten, zou je het daar ook voor doen?
Z-aa-R, 55 jaar · Buggenum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld geven van het proberen te verstoren van het leven dat ze op dit moment hebben.
Bettina0, 59 jaar · Kerkrade
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen
volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joycie1011, 57 jaar · Oudewater
volgt
Jelleke, 56 jaar · Tienen
Volgt
DorissDay, 56 jaar · Eeklo
Een beetje spannende vent
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.