Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Z-aa-R, 55 jaar · Buggenum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld geven van het proberen te verstoren van het leven dat ze op dit moment hebben.
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten. Kun je me nu vertellen wat je wilt dat er met ons gebeurt?
Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet, maar gewoon iemand met humor. Ik denk dan niet dat het veel zal uitmaken als je een relatie hebt toch?
Dikkontje, 59 jaar · Papenhoven
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Lekker houden van veel sex, ongeremd en hard
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KarlijnZon, 58 jaar · Kemmel
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar
Jacynta, 57 jaar · Maasmechelen
Jij: vlot, gentleman, verzorgd, fun
Jerona, 58 jaar · Almere
Een man rond de 60. Lief, betrouwbaar, vader, boer kortom een gezellige man
Waarisdezomer, 58 jaar · Someren
Houden van vakantie vieren in een warm land, cultuur willen snuiven?
Giannah, 57 jaar · Bossuit
jij moet serieus zijn en van sex houden!
Nudista, 59 jaar · Hoogland
Als je alleen bent is het voor mij niet erg, maar spannend zou ik het vinden als ik twee mannen zou leren kennen die mij te grazen