Een man met wie ik kan zijn met een aantal goede tijden om wat stress in mij los te laten en ook van mezelf te genieten. Een man die hetzelfde ding en dezelfde houding heeft als ik.
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
GeileBorsten, 57 jaar · Arcen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent net als ik iemand die veel van sex houdt, misschien geen of weinig sex heeft en ook eens aan zichzelf wil denken. Als jij net als ik houd van duidelijke afspraken maken vind ik dat wel prettig. Geen verwachtingen maar lekker geil zijn als wij zin hebben.
Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet, maar gewoon iemand met humor. Ik denk dan niet dat het veel zal uitmaken als je een relatie hebt toch?
Snoopybaran, 55 jaar · Gennep
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Ik kan me vaak niet vinden in de denkwijze van leeftijdgenoten met altijd klagen over de jongere generaties naar mijn mening komt dat door tunnelvisie gewoon omdat ze de moeite niet doen jongere generaties te begrijpen. Ik zoek dus een man die wel die moeite doet of anders zelf juist van een jongere generatie