Ik weet niet zo goed wat ik hiervan moet verwachten en ik weet ook niet of het werkt. Maar, als ik het niet probeer dan ga ik daar ook nooit achter komen natuurlijk. Ik zoek een leuke man om een vriendschap mee op te bouwen, en wie weet waar dat verder toe zal leiden.
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Patricia014, 57 jaar · Limbricht
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
searching for a handsome kind caring and loving man
Klasiena, 55 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dinge mee te doen. gezellig praatmaatje, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen, . maar ik wil niet gewoon daten, liefst
Frans Bauerfan, 55 jaar · Landgraaf
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
als je maar lief bent trouw en eerlijk
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten. Kun je me nu vertellen wat je wilt dat er met ons gebeurt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gelukkigebomma, 56 jaar · Sint-Niklaas
Hou jij er van om een gokje te gaan wagen? Dan ben je hier goed. Laat jij je graag verrassen komt dat goed uit want daar ben ik heel
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Demeen Ique, 58 jaar · Heuvelland
Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
MisssM, 57 jaar · Oostkapelle
Jij die samen met mij oud wilt worden. En samen een leuke tijd wilt maken, leuke dingen doen, genieten van het leven. Want ik