Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
BuufjeEls, 57 jaar · Grubbenvorst
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Sta jij open voor een gezellige, goedlachse en praatgrage vrouw? Wel om er heel veel tijd mee door te brengen niet zo maar eens af en toe maar het is ook jouw doel om een nog mooie toekomst te hebben met elkaar. Oud en versleten zijn we pas als we dat zelf willen. ;
ItsGloria, 59 jaar · Helden
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent heel open en makkelijk om mee te praten, je zult heel aardig voor me zijn en me iets goeds behandelen!
Rosanne135, 55 jaar · Ottersum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel mannelijk. Maar het maakt niet uit of je nu wel of geen voetbal speelt, zolang je een aardige man bent is alles goed..
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet beter voor te doen dan je bent. Niemand is perfect, en dat zou ook maar saai worden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ria50, 56 jaar · Andel
Verkoop jezelf maar aan me met een leuk berichtje
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
Lana600430, 57 jaar · Hamont
Je bent jong en wil met liefde helpen om mij jong en vitaal te houden. In ruil kan ik jou jaren ervaring geven.
Louise62, 56 jaar · Nerem
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig
Mallorca, 58 jaar · Lelystad
Dit is vrij in te vullen door een geinteresseerde man
Emrsn-, 58 jaar · Poperinge
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke