Je leerde omgaan met mijn onvolkomenheden en waardeerde mijn tekortkomingen omdat ik gewoon niet perfect ben Ik hou van je omdat je heel oplettend bent En je bent altijd alert om me te helpen wanneer ik me verdrietig en slecht voel
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
6Elsie2, 55 jaar · Schimmert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik ben op zoek naar een man die van een goed gesprek houd terwijl we van een drankje genieten een glas rode wijn, ik ben iemand die er heel erg van kan genieten! Ik heb een camper, dus misschien wil er iemand met me gaan reizen?
NietSchrikken, 57 jaar · Koningsbosch
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Leuke man die het ziet zitten om met een gehuwde dame een discrete affaire te beginnen.
GeileBorsten, 57 jaar · Arcen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent net als ik iemand die veel van sex houdt, misschien geen of weinig sex heeft en ook eens aan zichzelf wil denken. Als jij net als ik houd van duidelijke afspraken maken vind ik dat wel prettig. Geen verwachtingen maar lekker geil zijn als wij zin hebben.