Je leerde omgaan met mijn onvolkomenheden en waardeerde mijn tekortkomingen omdat ik gewoon niet perfect ben Ik hou van je omdat je heel oplettend bent En je bent altijd alert om me te helpen wanneer ik me verdrietig en slecht voel
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
BonnieC, 58 jaar · Weert
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil een maatje die er voor me is, iemand die het lekker vind om uren lang te vrijen. Iemand die tijd wilt maken voor ons samen zijn. Ben jij die man die ik zoek? ?
DyanSexy, 57 jaar · Einighausen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik heb een man nodig die me kan laten zien wat het betekent om bemind te worden. Ik ben op zoek naar die enige geliefde man, een begripvolle vriend met een goed karakter. Je zult altijd het beste voor mij zijn en ik zal van je houden om wie je bent!
Ik zoek een lieve eerlijke, verzorgde en goeduitziende man tussen de 45 en 99 jaar, die op zoek is naar een vaste relatie. Ben jij degene die ik zoek, meld je nu aan of stuur me een bericht.
Rosanne135, 55 jaar · Ottersum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel mannelijk. Maar het maakt niet uit of je nu wel of geen voetbal speelt, zolang je een aardige man bent is alles goed..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NeewaX, 58 jaar · Lelystad
Net als in het leven, ben ik op zoek om interessante mensen te ontmoeten en te zien wat er gebeurt. Wees gewoon een actieve,
Ursssulaxx, 58 jaar · Neeroeteren
Je bent een erg aardige man die gepassioneerd is in wat je doet. Je bent ook gezinsgericht en je wilt dat iemand echt tijd met
LadyLaurenn, 57 jaar · Nieuwerkerk
Ben je op zoek naar seks en hou je ook van de heerlijke douche? Ik ben er vrij zeker van dat we er samen voor gaan. Ik zoek naar een
SingleLucinda, 55 jaar · Hertsberge
Ik wil een man zien te vinden die gek op het leven is, en dat met mij wil delen. Het is zo geweldig dat we er voor elkaar kunnen zijn.
Silvija, 58 jaar · Humbeek
Je bent ook een levensgenieter en houd van de natuur. Mocht je getrouwd zijn moet je weten dat alles discreet zal zijn, dit
Pussydaluxe, 57 jaar · Groningen
Een eerlijke, open en ondeugende man met vele stoute praatjes en kwajongensstreken. Respectvol tegen vrouwen, Interesse