Ik denk dat we eerst chatten, kijken of er een verbinding is en van daaruit gaan. Leeftijd / uiterlijk zijn voor mij niet zo belangrijk . Goede ervaring en creativiteit staan ??bovenaan de lijst. Maar schrijf me je favoriete restaurant , zodat ik weet dat je geen bot bent.
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden. Jij vindt het geen probleem dat alles discreet is en tussen ons blijft. Als jij houdt van speeltje en rollenspelen, misschien dominant bent reageer dan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lisette4u, 59 jaar · Chaam
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk
Veroniekje, 58 jaar · Antwerpen
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend
Annetteho, 58 jaar · Hoboken
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus
Oergezellig, 57 jaar · Naarden
Jij bent iemand die ook van humor houdt en positief in het leven staat. Een lief en betrouwbaar type met een warm karakter.
Kacheltje, 55 jaar · Utrecht
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen
Grandma B, 59 jaar · Kalken
Ik hou van stoere mannen, mannen die weten dat hun lichaam er mag zijn, en er van houden als een vrouw ze goed weet te verwennen.