Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is geen probleem als je in het begin verlegen bent, daar prik ik wel door heen.
Margy, 58 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Volgt
GeileBorsten, 57 jaar · Arcen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent net als ik iemand die veel van sex houdt, misschien geen of weinig sex heeft en ook eens aan zichzelf wil denken. Als jij net als ik houd van duidelijke afspraken maken vind ik dat wel prettig. Geen verwachtingen maar lekker geil zijn als wij zin hebben.
Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet, maar gewoon iemand met humor. Ik denk dan niet dat het veel zal uitmaken als je een relatie hebt toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SingleBeth, 57 jaar · Zeewolde
Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders
JokeVrij, 57 jaar · Vinkeveen
leuke onbekende man onafhankelijk, vrolijk, zelfbewust en goed verzorgd.
ElSolomio, 57 jaar · Chaam
Fietsenmaker?
X-Fenni-X, 57 jaar · s Gravenwezel
Heb je een aantal dingen waar ik naar kan uitkijken? Als je goed voor mij wit zijn , zal ik daar blij om zijn. Ik weet zeker dat
Maria009, 59 jaar · Breukelen
Je moet ongeveer hetzelfde zijn als ik. Ik hoop dat jij ook voor de rest van je leven je wil binden!
DaphneXX62, 55 jaar · Helmond
Ik wil gewoon proberen wat geluk te vinden. Ik dacht dat we wel kunnen beginnen met seks! Ik sta er absoluut voor open! Ik zag