Je bent een schat van een man, je hebt liefde voor de natuur en voor dieren. Je hebt misschien ook het een en ander meegemaakt in je leven maar je bent altijd optimistisch en positief gebleven. Je hebt gevoel voor humor, een leuke babbel en je houdt van het water, varen, roeien, zwemmen en vissen.
Ongeveer hetzelfde verhaal als ik, dan begrijpen we elkaar des te beter. Netjes, verzorgt en algemeen ontwikkeld is niet echt een vereiste maar past wel bij me. Humor en gezelligheid daarbij voorop, dan moet het goed zijn..
GezelligmetJud, 57 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een meid die gek op seks is, en ook net wat meer zou willen. Ben jij daar ook voor in? Ik hou van een hete sekspartij, alles er op en er aan. Niets missen en dus ook echt die soft SM gaan meemaken.
Els1958, 59 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen, chatten. Een luisterend oor en een goed gesprek vind ik ook heel fijn. Een gewone vrouw ,geen opmaaktype, een sportief type.
ItsGloria, 59 jaar · Helden
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent heel open en makkelijk om mee te praten, je zult heel aardig voor me zijn en me iets goeds behandelen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna
Tonyxxx0, 56 jaar · Walem
Ik zou het leuk vinden om je te ontmoeten. Ik hou van een eenvoudige man die ruimdenkend is en open staat voor een serieuze relatie
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil
LaneyV, 57 jaar · Kessel
Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het
Kristl59, 58 jaar · Pijnacker
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf