Waar ben ik naar op zoek? In 2 woorden: Een aanvulling en een verrijking. En in een verhaal? : Ik houd van spraakzame mannen, Ik hoef niks te weten van je verleden, ik ben alleen geïnteresseerd in de toekomst. Leuk gezellig, romantisch. beetje gek mag op zijn tijd. Iemand die dingen goed doorheeft, en niet een IKEA kast koopt, de instructies wegsmijt en er een zooitje van maakt.
Ook deze rijpe vrouwen uit Gelderland zijn nog op zoek naar sex
GlendaGB, 59 jaar · Kerkrade
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Geluk. Mensen vertrouwen elkaar niet meer, ze hechten geen waarde aan eerlijkheid of liefde. Ik zeg dat je mijn geluk moet zijn. Je leest mijn profiel en vraagt ??me wat ik ben.
Aifke, 58 jaar · Grashoek
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een rustig persoon die weet waar hij over praat. Die eerlijk en oprecht is, warm en meelevend. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk, ik ben wel 55 maar voel me soms wel 20 jaar jonger.
DyanSexy, 57 jaar · Einighausen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik heb een man nodig die me kan laten zien wat het betekent om bemind te worden. Ik ben op zoek naar die enige geliefde man, een begripvolle vriend met een goed karakter. Je zult altijd het beste voor mij zijn en ik zal van je houden om wie je bent!