Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Gewoonmij, 56 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik heb nooit echt tijd besteed aan een man ik was met mijn carriere bezig maar nu ik halve dagen ga werken straks lijkt het mij enorm leuk om alsnog beter laat dan nooit aan de man te gaan. De laatste vriend die ik had was op mijn 23e, dat is 30 jaar geleden dus neem het mij niet kwalijk als ik in het begin wat stuntelig
UitMeerssen, 55 jaar · Meerssen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent net als ik klaar om nieuwe mensen te ontmoeten. Je houd van spontane en gezellige dingen. Je hebt gevoel voor humor en je bent een echte levens genieter.
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten. Kun je me nu vertellen wat je wilt dat er met ons gebeurt?
ItsGloria, 59 jaar · Helden
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent heel open en makkelijk om mee te praten, je zult heel aardig voor me zijn en me iets goeds behandelen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.
Aansteller, 56 jaar · Groesbeek
Ik wil eigenlijk alleen maar een hele lieve vriend. Ik heb geen wensen over het uiterlijk. Dat komt gewoon niet op de eerste
YolaSail, 56 jaar · Goes
Een man die me mezelf laat zijn!
The-Best-Girl, 58 jaar · Benschop
We moeten vooralsnog discreet zijn vanwege mijn kleinkinderen. We kunnen nog andere dingen doen als we elkaars niet plat
Elienoorr, 55 jaar · Slootdorp
Een vriendschap moet perfect zijn voor mij. Ik wil de rest van mijn leven met je doorbrengen als je er ook voor wilt gaan.