Heb jij een soortgelijke situatie meegemaakt en zou jij er alles aan willen doen om samen gelukkig te worden? Ik wil met jou er een hele mooie en fijne tijd van maken.
Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet, maar gewoon iemand met humor. Ik denk dan niet dat het veel zal uitmaken als je een relatie hebt toch?
Klasiena, 55 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dinge mee te doen. gezellig praatmaatje, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen, . maar ik wil niet gewoon daten, liefst
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden. Jij vindt het geen probleem dat alles discreet is en tussen ons blijft. Als jij houdt van speeltje en rollenspelen, misschien dominant bent reageer dan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Passieenpit, 56 jaar · Heeze
Ik ben niet veeleisend maar een goede klik vind ik wel belangrijk.
Ilovedating, 55 jaar · Maarssen
Ruimdenkende vent die erg discreet kan zijn
Terry100, 57 jaar · Meerdonk
Een man die me kan bewonderen vanwege mijn instelling. Een man die mij niet zal veroordelen vanwege wat anderen zullen zeggen.
Milfkaatje, 55 jaar · Voorst
verras me, overtuig me
EthelK, 57 jaar · Eemshaven
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige
Viviaaan, 55 jaar · Geetbets
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van