Een man die goed voor zichzelf zorgt, er goed uitziet en goed ruikt! Iemand die goed gezelschap is en weet wat hij moet doen als hij alleen is met een aardige mevrouw.
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
GeileBorsten, 57 jaar · Arcen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent net als ik iemand die veel van sex houdt, misschien geen of weinig sex heeft en ook eens aan zichzelf wil denken. Als jij net als ik houd van duidelijke afspraken maken vind ik dat wel prettig. Geen verwachtingen maar lekker geil zijn als wij zin hebben.
Chantie2014, 57 jaar · Herkenbosch
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
zoek een lieve man ,die graag samen leuke dingen wilt gaan doen ,een maatje voor de rest van mn leven .zoek een vaste relatie
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Weiss ich noch nicht
6Elsie2, 55 jaar · Schimmert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik ben op zoek naar een man die van een goed gesprek houd terwijl we van een drankje genieten een glas rode wijn, ik ben iemand die er heel erg van kan genieten! Ik heb een camper, dus misschien wil er iemand met me gaan reizen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf
- Carter- , 56 jaar · Vrouwenpolder
Wie is gemiddeld en atletisch ? Een man die aardige en mooie blauwe of bruine ogen, bruin of blond haar en blank is. Geweldig,
MamaLeoni, 59 jaar · Aalst
Je houd van volle dames, je kan een beetje overal over mee kletsen en je houd er van als het gezin voltallig aan tafel zit om te
Laura2016, 56 jaar · Nijmegen
Volgt
Hosseflos, 55 jaar · Staphorst
Ik kan van alles op gaan noemen natuurlijk en zo het perfecte plaatje te creëren, maar ik denk dat ik dan alleen mezelf