Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel mannelijk. Maar het maakt niet uit of je nu wel of geen voetbal speelt, zolang je een aardige man bent is alles goed..
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Margy, 58 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Volgt
GeileBorsten, 57 jaar · Arcen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent net als ik iemand die veel van sex houdt, misschien geen of weinig sex heeft en ook eens aan zichzelf wil denken. Als jij net als ik houd van duidelijke afspraken maken vind ik dat wel prettig. Geen verwachtingen maar lekker geil zijn als wij zin hebben.
Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is geen probleem als je in het begin verlegen bent, daar prik ik wel door heen.
TantralovSingle, 56 jaar · Maastricht
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ErikavanderF, 55 jaar · Melsbroek
Jij bent een geweldige vent, de grijze haren zeker niet kwijt en weet van aanpakken in bed. Geweldig om daar toch voor te gaan
Evelientje14, 58 jaar · Urk
volgt
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
Janni, 59 jaar · Roosendaal
Ik ben gek op mannen die mij kunnen verrassen, sinds mijn scheiding is alles een stuk minder spannend geworden en moet ik veel
Hilldaa, 58 jaar · Geluwe
Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke
Lucyxx15x, 59 jaar · Lelystad
Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben