Alleen en ook zin in wat meer gezelschap en leuke dingen doen samen. Ik vind dat echt het voornaamste. Zo kunnen we elkaar geven wat we nodig hebben en dat is wat ik zoek!
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet beter voor te doen dan je bent. Niemand is perfect, en dat zou ook maar saai worden!
Biancah, 59 jaar · Lemiers
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Jij bent ook vies voor niets en wilt graag nieuwe dingen leren of uitproberen.
Horohopat1, 57 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Searching for a handsome kind caring and loving man
Xxtinaxx, 57 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bab4u, 56 jaar · Zeewolde
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus
Snoepie1958, 59 jaar · Wetteren
wie intrese heeft als bi vrouwtje laat maar gerust een berichtje achter .
Brugsetripel, 56 jaar · Damme
Ben je een leuke man en hou je van een goed gesprek, lekker eten en durf je jezelf te zijn dan denk ik dat we het wel heel leuk gaan
Ellellelly, 57 jaar · Diever
Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan.
Lucky Jphine, 56 jaar · Hasselt
Je bent een man die weet hoe hij mij moet waarderen en jij geeft me het gevoel dat ik belangrijk voor jou ben. Heb je zelf geen
SmileyMea, 56 jaar · Dudzele
Anale seks is waar ik nu van droom. Ik wil die droom waar maken en ben jij de man voor mij en gaan we er voor samen?