Een man die vriendjes wil worden, zal je ook vragen om het in de relatie op te voeren. Net zoals je bepaalde dingen die niet voor jou werken niet hoeft te verdragen, hoeft hij ook niet de dingen te verdragen die niet voor hem werken.
Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is geen probleem als je in het begin verlegen bent, daar prik ik wel door heen.
Bettina0, 59 jaar · Kerkrade
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen
volgt
Chantie2014, 57 jaar · Herkenbosch
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
zoek een lieve man ,die graag samen leuke dingen wilt gaan doen ,een maatje voor de rest van mn leven .zoek een vaste relatie
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marinnka, 55 jaar · Erembodegem
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als
Vina1960, 57 jaar · Geesteren
Je bent net zo geil als ik, je zult me lang plezieren maar je laat me eerst een aantal keren klaarkomen!
Minke60, 57 jaar · Zwolle
Een gezellige man die sterk in het leven staat en graag geniet van het leven.
Ulricjke, 57 jaar · Genk
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben
Addilynn X, 56 jaar · Drouwenermond
Ik ben op zoek naar een man die vrijgezel is, jouw leeftijd doet er niet echt toe en ik heb geen bepaald type man waar ik voor val.
Lovebeaudine, 59 jaar · Milheeze
Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden.