Alleen en ook zin in wat meer gezelschap en leuke dingen doen samen. Ik vind dat echt het voornaamste. Zo kunnen we elkaar geven wat we nodig hebben en dat is wat ik zoek!
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
ItsGloria, 59 jaar · Helden
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent heel open en makkelijk om mee te praten, je zult heel aardig voor me zijn en me iets goeds behandelen!
Paulapips, 58 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Heb jij een soortgelijke situatie meegemaakt en zou jij er alles aan willen doen om samen gelukkig te worden? Ik wil met jou er een hele mooie en fijne tijd van maken.
Ik zoek een lieve eerlijke, verzorgde en goeduitziende man tussen de 45 en 99 jaar, die op zoek is naar een vaste relatie. Ben jij degene die ik zoek, meld je nu aan of stuur me een bericht.
Maria57Single, 58 jaar · Maastricht-Airport
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
eerlijk respect
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Karo1, 58 jaar · Hasselt
U bent een man die niet alleen aan zijn eigen plezier denkt, u houdt van een voorspel. Of u single bent of niet dat maakt mij niet
Mosselfreakske, 57 jaar · Middelburg
Ik zoek een man tussen de 55 en 65 jaar die geïnteresseerd is in een zelfstandige vrouw met een drukke baan die ook nog
Gratia, 58 jaar · Ede
Ik zoek een liefdevolle man, waarmee ik leuke dingen mee zou kunnen doen zoals uitstapjes of lekker uit eten. We kunnen ook
Ratsjj, 59 jaar · Diest
Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag