Ik kan me vaak niet vinden in de denkwijze van leeftijdgenoten met altijd klagen over de jongere generaties naar mijn mening komt dat door tunnelvisie gewoon omdat ze de moeite niet doen jongere generaties te begrijpen. Ik zoek dus een man die wel die moeite doet of anders zelf juist van een jongere generatie is.
Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet, maar gewoon iemand met humor. Ik denk dan niet dat het veel zal uitmaken als je een relatie hebt toch?
Noe , 57 jaar · Banholt
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je zou me beter moeten laten voelen en iets geweldigs met me moeten doen, je hebt een goed hart om me te laten zien dat je zelfs een beetje om me geeft. Ik weet dat het moeilijk is om iemand nu te vertrouwen, dus ik heb je eerlijkheid nodig!
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet beter voor te doen dan je bent. Niemand is perfect, en dat zou ook maar saai worden!
Rossxe, 58 jaar · Hegelsom
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Alleen en ook zin in wat meer gezelschap en leuke dingen doen samen. Ik vind dat echt het voornaamste. Zo kunnen we elkaar geven wat we nodig hebben en dat is wat ik zoek!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Madam59, 58 jaar · Geel
Je bent een zachtaardige man die er van houdt om met een vrouw op avontuur te gaan.
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor
DOR, 57 jaar · Bleiswijk
ik zoek een lieve, zorgzame attente man die mij geborgenheid kan en wil bieden....Mannen die op zoek zijn naar een one night
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna
Rebecca 60, 56 jaar · Akersloot
Mannen in alle soorten en maten die op zoek zijn naar een beetje geile aandacht zijn bij mij welkom.