Gratis Aanmelden

Rijpe Dewixxx (70) uit Nederweert wil een knaap

Deze rijpe 70-jarige vrouw komt uit Nederweert en is op zoek naar een knaap voor sex! Stuur Dewixxx een mailtje en spreek wat af!

Home » Limburg » 65-70 » Dewixxx
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert

♥  Limburg
♥  Ik heb grijs haar
♥  Ik heb bruine ogen
♥  Ik rook niet
♥  Ik heb geen tatoeages's
♥  Ik heb een gezet lichaam

Dewixxx is op zoek naar:

Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen, leuke dingen doen en die kriebels nog eens voelen en laten groeien tot een mooie relatie die er kan zijn tussen 2 mensen. Kan absoluut niet tegen mannen die zich beter voordoen dan ze zich voelen want mannen hebben ook gevoelens, houdt niet van leugens, haat dit zelfs, dus wees jezelf niemand is volmaakt, ik ook niet maar liefde kan groeien en wordt je sterker door!

Stuur een berichtje aan Dewixxx

Zend

Meteen sexdaten met Dewixxx

Afspreken

Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex

Vooraltijd50, 70 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun waarde ;( ook al zingen ze vals mee met karaoke, zoals ik. Je hebt humor.
Zend
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?
Zend
Paasei, 67 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Over jou ja gewoon zoek ik natuurlijk wel ongeveer een man van mijn leeftijd om samen lekker seks mee te hebben en leuke dingen samen te gaan doen ik wacht op je kusjesssssssssssssssssss
Zend
Willemijn4706, 70 jaar · Vaals
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Mijn gladde, hete natte poes is klaar om verwend te worden, lik je haar lekker? Mijn ster schreeuwt ook om aandacht! Als je dan niet wild geen probleem , maar zeg het dan meteen. Wel discreet.
Zend

Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's

Vivian53, 65 jaar · Werkhoven
Je bent een aardige en bedachtzame man, je wilt me ??gezelschap houden op mijn eenzame dagen, me op elk moment gelukkig laten
WeduweAlleen, 68 jaar · Schelderode
Levensgenieter, graag stappen, leuke dingen doen, humor hebben.
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd
Polo4747, 67 jaar · Doetinchem
Je bent een heer, je weet hoe je een dame moet behandelen. Dat is erg belangrijk voor mij. Je weet hoe je een goed gesprek hebt
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
Gewichtsconsul, 66 jaar · Bilzen
Ik zoek in jou wat er in mij zit. Een levensgenieter