In eerste instantie ben ik op zoek naar vriendschap, en verder zal de tijd het leren? Elkaar stimuleren, inspireren, waarderen en accepteren. Zielsverwantschap zou fantastisch zijn, maar niet realistisch, maar als je een lieve, rustig, handig en verstandige, stabiele, man bent, met een beetje gevoel voor humor, die het leuk vindt om activiteiten en stommiteiten te delen dan ben je hartelijk welkom.
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje beter wil voelen na een grote sleur. Ik zit daar zelf namelijk wel in. En verder gewoon lekker eens een weekendje eruit willen. Of een dagje.
Ik zoek een lekkere vent die in staat is om mij alle hoeken van het bed te laten zien. Ben jij een man die in is voor seks in de ochtend tot en met de avond. Die ook kan genieten van anaal, standjes en speeltjes en mijn helemaal vol wil spuiten, dan ben jij degene die ik zoek. De vraag is of jij het aandurft?
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww wat ik wel belangrijk vind is je houd van koffie :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd
AudeDame, 65 jaar · Baasrode
Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit
BenenWijd52, 65 jaar · Kortrijk-Dutsel
Gewoon geil en weet een vrouw dat te geven waar ze naar verlangd en je hebt er geen probleem mee dat mijn man toekijkt.
Nadiaheiligers, 67 jaar · Tubbergen
Een man die ook graag tot het uiterste gaat en heel graag intens geniet
Zelfstand195105, 66 jaar · Idegem
Bent u het ook een beetje zat, en baalt u om alles alleen te moeten doen? Zoekt u een vrouw en houd u alle opties open? Zoek dan
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.