Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché maar eigenlijk zoek ik een man om samen te genieten van al het moois op deze wereld en van het leven.
Ik zoek een lekkere vent die in staat is om mij alle hoeken van het bed te laten zien. Ben jij een man die in is voor seks in de ochtend tot en met de avond. Die ook kan genieten van anaal, standjes en speeltjes en mijn helemaal vol wil spuiten, dan ben jij degene die ik zoek. De vraag is of jij het aandurft?
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje beter wil voelen na een grote sleur. Ik zit daar zelf namelijk wel in. En verder gewoon lekker eens een weekendje eruit willen. Of een dagje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mosselfrites48, 69 jaar · Gavere
Warmte, gezelligheid en een leuke gesprekspartner die wel eens van een stevige discussie houd.
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
RoodBorstje, 65 jaar · Meppel
Leuke man die weet hoe hij zijn pik moet gebruiken. Wel een verzorgd uiterlijk en je moet van regelmatig sex houden
Ookeenzaam, 67 jaar · Hillegom
Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses deelt.
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven
Geluksvoge51, 66 jaar · Almere
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde