In eerste instantie ben ik op zoek naar vriendschap, en verder zal de tijd het leren? Elkaar stimuleren, inspireren, waarderen en accepteren. Zielsverwantschap zou fantastisch zijn, maar niet realistisch, maar als je een lieve, rustig, handig en verstandige, stabiele, man bent, met een beetje gevoel
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché maar eigenlijk zoek ik een man om samen te genieten van al het moois op deze wereld en van het leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
Motormuisje, 69 jaar · Ranst
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
HGNettie, 66 jaar · Hardinxveld-Giessendam
Genieten van leuke dingen doen die misschien eerst niet konden, gezellige uitstapjes maken
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
Yvon65, 70 jaar · Den Haag
Ik ben klein, dus wees voorzichtig met me. Ik hou van heerlijke, lieve, lange zachte sex.