Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun waarde ;( ook al zingen ze vals mee met karaoke, zoals ik. Je hebt humor.
In eerste instantie ben ik op zoek naar vriendschap, en verder zal de tijd het leren? Elkaar stimuleren, inspireren, waarderen en accepteren. Zielsverwantschap zou fantastisch zijn, maar niet realistisch, maar als je een lieve, rustig, handig en verstandige, stabiele, man bent, met een beetje gevoel
Ik zoek een lekkere vent die in staat is om mij alle hoeken van het bed te laten zien. Ben jij een man die in is voor seks in de ochtend tot en met de avond. Die ook kan genieten van anaal, standjes en speeltjes en mijn helemaal vol wil spuiten, dan ben jij degene die ik zoek. De vraag is of jij het aandurft?
Over jou ja gewoon zoek ik natuurlijk wel ongeveer een man van mijn leeftijd om samen lekker seks mee te hebben en leuke dingen samen te gaan doen ik wacht op je kusjesssssssssssssssssss
Mottig, 70 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Happy2012, 67 jaar · IJsselstein
Je houdt van romantiek, lekker eten en erg erotisch ingesteld? Dan zoek ik jou.
Aalihya, 67 jaar · Almelo
Een lieve schattebout. Dat is mijn grootste wens! Een man die weet hoe het hoort en veel respect heeft voor een ander. Een man
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
NOgah, 65 jaar · Bekkevoort
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.