Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben ik op zoek naar een liefdespartner, om leuke dingen mee te doen, maar natuurlijk belangrijk voor mij ook seks. Ik hou van een gezellige gesprek/discussie onder het genot van een wijntje, maar samen een film kijken, een restaurant bezoeken en daarna te eindigen in bed is waar ik in principe naar op zoek ben. Ik hoop daarom hier jou te kunnen vinden, en we leuke eigenschappen met elkaar kunnen delen. Ik hou mijn deuren open voor alles wat mijn kant op komt
MariannXX, 48 jaar · Hoegaarden
wie is de juiste man van mijn leven? de man die liefde, zorg en trouw zal zijn aan mij, ik geloof in saamhorigheid en ik ben ook een christen, dus ik heb een man nodig die geweldig is en een goed gevoel voor humor heeft. Kun je zo'n man zijn?
BontGirl, 60 jaar · Avekapelle
zin in een hete ervaring met een spannende dame? Gij mag ook een Hollander zijn, want ik weet dat jullie ook zeer van Vlaamse toetjes houden! XXX
Kusjeopje, 60 jaar · Harlingen
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan vluggertjes met mannen die nu eenmaal hun oerdriften kwijt moeten en uiteindelijk vooral willen of moeten klaarkomen van hun instinct.
Rijpe dames in de chatbox
Jayna, 46 jaar · Bergen op Zoom
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Jayna is op zoek naar:
Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen. Welke man komt mij eens heerlijk knuffelen?
Je bent een tedere en zachte minnaar en je bent op zoek naar iets wat van langere duur is. Geen liefdesrelatie maar gewoon genieten van elkaar als het ons beiden uitkomt. Of je in een relatie zit of niet, dat maakt me niet zo veel uit. Wel wil ik graag dat, wanneer je bij me bent, ook alle tijd kunt vrij maken die
Dus bij deze beter ik mijn leven en wil k er nu echt voor gaan. Ik al wel gemerkt dat er echt hele leuke mannen zijn dus ik hoop dat we snel met elkaar in contact kunnen komen.
Een lekkere man die het niet erg vind dat ik getrouwd ben en waar ik alles bij mag uitproberen om jou te laten klaarkomen. Stuur mij maar een berichtje als je er zin in hebt.
QueenSophia, 46 jaar · Hoek
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Jij bent leuk en single. Je zoekt ook een leuke vrouw om gezellige en leuke dingen mee te doen.
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en ......... Jij kunt mij weer vrouw laten voelen. N.b. ik houd niet van mannen met snor en/of baard.
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man. Behalve om gezellig naar een theater te gaan, een heerlijk diner, rondvaart door de grachten... Maar ook iemand waarmee ik intiem mee kan zijn, gezellig samen op de bank genieten van
Ook op zoek naar die ene leuke man? En weet je ook nog niet wie je tegen gaat komen? Zijn er onzekerheden of weet je ook nog niet goed wat het nu precies inhoudt, stappen we er dan samen misschien gewoon in?
Wat ik mij nu zou wensen is dat jij een nacht met mij door zou willen brengen. Ik weet het, het klinkt misschien een beetje raar, maar ik wil gewoon helemaal los! Ik wil met je neuken alsof het de laatste dag is!