Je gaat me helpen en we kunnen al een leuke tijd samen hebben. Je blijft op elk moment lief en vriendelijk tegen me . Maak me blij, laten we plezier samen hebben en zet me niet onder druk.
HannieDB, 45 jaar · Machelen
Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen bent en eerlijk. Van mij part ben je getrouwd. Bij jou gaat het puur om de sexuele genot. Je bent een verzorgd type, geschoren, hygienisch.
HereIsGilly, 59 jaar · Martenslinde
De man die ik zoek is een man die precies weet hoe hij een vrouw als ik moet behandelen. Je neemt je tijd en je zult er alles aan doen om me een goede tijd te geven, je krijgt er natuurlijk veel voor terug, als je wilt weten wat ik wil doen, laat het me weten.
Robinsweet, 46 jaar · Nieuwkuijk
Zolang je me aan het lachen kunt maken, geestig, lief en liefhebbend, kunnen we misschien samen tijd doorbrengen en van elkaar genieten.
Rijpe dames in de chatbox
Supermarly, 47 jaar · Deurne
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Supermarly is op zoek naar:
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend vindt en niet zo'n nonchalante macho bent dan zijn we weer een stapje verder. Eigenlijk zoek ik een beetje een creatief, kunstzinnig type. Heb ik altijd al aantrekkelijk gevonden.
Die fysieke aantrekkingskracht krijg ik maar niet uit mijn hoofd. En ik zeg niet dat die kerel dan een uitstraling hoeft te hebben van een model. Als ik een man het naar zijn zin zie hebben en wat plezier maakt en wat aan het geinen is, kan ik daar onmiddellijk mijzelf tot aangetrokken voelen, voor wat voor
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Llleilllaaa, 67 jaar · Hillegom
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt een vrouw om het leuk te hebben samen. Genieten van elkaars gezelschap terwijl we dingen ondernemen, maar ook gewoon thuis.
Jij weet dat zelfvertrouwen heel erg belangrijk is en je kan mij een hart onder de riem steken. Je bent ervan overtuigd dat niet enkel het uiterlijk van een vrouw belangrijk is om een gelukkige relatie te kunnen hebben.
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten. Kun je me nu vertellen wat je wilt dat er met ons gebeurt?
Als je van die dingen houdt die ik hierboven noemde, dan zijn we zeker een goede match. Stuur me een bericht!
Krista Virtanen, 47 jaar · Ten Boer
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Gezet lijf
Volgt
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor jou net zo spannend als voor mij, maar durf jij de gok te nemen?