Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind het niet moeilijk om dan thuis een smoesje te moeten verzinnen. Ik weet mijn smoes die ik ga verzinnen al. Misschien zin om eens wat beter kennis te maken met elkaar. Dan komt de rest vanzelf toch?
MichelleBre, 45 jaar · Maastricht
Ben jij zelf misschien ook gescheiden, single of gebonden, maakt eigenlijk niets uit. Maar herken je die eenzame momenten, momenten dat je alleen bent, en eigenlijk behoefte hebt aan gezelschap, en aandacht? Wie weet kunnen wij elkaar dan helpen, en minder eenzaam laten voelen...
Louise62, 56 jaar · Nerem
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig zijn als mijn sociale leven een mix is ??van familie-evenementen en kennissen uit werk of andere clubs die ik vrienden kan noemen.
Boluske, 55 jaar · Middelburg
Sociaal voelend, serieus, gezellig, leuk, lief, aardig, charmant,.. zo kan ik nog wel even doorgaan maar het belangrijkste is dat je jezelf blijft. Doe je niet anders voor dan je bent, dat doe ik ook niet.
Rijpe dames in de chatbox
Estherhottest, 64 jaar · Houten
♥ Utrecht
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Estherhottest is op zoek naar:
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik zo lekker vind. Ik wil een sexpartner dat is mijn belangrijkste doel! en ik denk ook die van jou anders was je nu niet hier?
Ben jij de man die ook een keertje wil komen genieten van de mooie dagen in mijn leven. Je moet er wel van houden om veel buiten te zijn. Ik kan daar erg veel van genieten. Kun jij dat ook dan hebben we een passie waar we beide van houden.
Buitenseksliefhebber, 52 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je hebt er geen probleem mee dat ik een getrouwde vrouw ben. Leeftijd maakt voor mij helemaal niet uit, als je het maar spannend en lekker vindt om het eens buiten in de natuur te gaan doen. Als laatste, je bent discreet!
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Ik zoek een toffe, lieve man om eens fijn mee te mailen. ik hou vooral van eerlijkheid!
ChriiestienehXx, 52 jaar · Oirsbeek
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een man die net als ik een goede baan heeft en die ook ongebonden is en die, net als ik, op zoek is naar een nieuwe liefde in zijn leven . Je bent een goed verzorgde man die veel tijd aan zijn uiterlijk besteedt, je moet ook welgemanierd zijn enromantiek is niet vreemd voor je.
Lekkerdik, 48 jaar · Arnhem
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Of je dik of dun bent maakt niet uit , het gaat mij erom dat je lekker kunt verwennen. Standje 69 daar ben je dol op en je bent niet te extreem!
Ik kan van alles op gaan noemen natuurlijk en zo het perfecte plaatje te creëren, maar ik denk dat ik dan alleen mezelf iets wijs maakt want perfect is niemand. Daarbij de ene keer kijk ik naar blonde mannen met blauwe ogen en de andere keer naar mannen met gitzwart haar. Ik ga dus gewoon afwachten wie
Jij schrikt niet terug van een pittige dame en vindt het leuk om een uitdaging aan te gaan. Orale seks is jouw favoriet en jij bent te vinden voor veel geile standjes. Goed verzorgd en in voor vele geile uren!
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?