Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Wetandhot, 51 jaar · Almelo
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
FlowerGlena, 45 jaar · Grimbergen
Een ervaren man die me vaak tevreden kan stellen en me klaar kan laten komen. Wie wil mijn lichaam verkennen en kan mij veel voldoening geven in bed. Energiek en Actief in seks, iemand die altijd beschikbaar is wanneer ik hem nodig heb!
Rijpe dames in de chatbox
Shotjes, 48 jaar · Bergen
♥ Limburg
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Shotjes is op zoek naar:
Als je mijn verhaaltje kan afmaken op een manier dat ik het graag zie, dan neem ik misschien contact met je op. Ik hou niet van machomannen en mannen die heel erg dominant zijn, dat zeg ik alleen maar, voor de rest sta ik open voor veel dingen, ben niet preuts en sta helemaal 'open' voor je (hint hint).
Dat wil ik graag zelf ondervinden als dat mogelijk is.
IngridVisser, 61 jaar · Houten
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto en met een gezonde drive voor zijn carrière en eventueel met gezin, stuur mij dan een leuk bericht.
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door een vrouw op diverse gebieden en je geeft zelf ook genoeg liefde.
Je bent de gene waar ik om wil geven. Je weet net als ik wat hard werken is en zit niet de hele dag thuis niets te doen. Je ben spontaan lief en goed verzorgd. Dat zijn toch echt wel de eisen die ik heb.
Ben jij net als ik een levensgenieter en kan jij de oren van mijn kop kletsen of leuke grapjes maken en mij laten lachen? Dan ben jij voor mij de aangewezen persoon.
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde. zelf mag je gebonden zijn, daar maak ik me geen zorgen om. Zolang we, als we samen zijn, ook voor elkaar zijn op dat moment zonder enig vorm van afleiding
Ik ben het alleen zijn zat en wil via deze site in contact komen met potente heren die weten hoe zij met een vrouw zoals mij om moeten gaan en haar het hof van Eden kunnen laten zien