gewoon vrolijk zijn plezier maken in het leven en gek doen
Yvetteke69, 48 jaar · Vossem
Ik zou het niet fijn vinden als spullen wel een erg belangrijke rol in jouw leven zou spelen, omdat dat dan gaat botsen. Verleid me met lieve woordjes en een romantisch etentje onder het maanlicht in plaats van met mooie spullen. Je bent lief, sociaal en easy going, word niet snel boos en gaat ervoor. Hoop van jou te horen.
Calimero195906, 58 jaar · Everdingen
Misschien is het wel fijn als je zelf ook een beetje avontuurlijk bent, dingen durft te ontdekken en niet een man die veel thuis wilt zitten want ik ben er zelf ook graag op uit. Spreekt dit jou aan, zie je er leuk uit en zie jij mij wel zitten dan wacht ik graag op een berichtje van jou!
Mary-xx, 48 jaar · Genk
Ik heb iemand nodig die opgewonden en ondeugend is. Iemand die goed is in het behagen van een vrouw. Iemand die op zoek is naar een avontuur en mij goed in bed kan behandelen. Wie kan mij begrijpen en kan me de hele tijd seks geven als ik het nodig heb?
Rijpe dames in de chatbox
KissCarol, 53 jaar · Uden
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
KissCarol is op zoek naar:
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Ten eerste; discretie is vereist! Verwacht niet dat ik mijn man verlaat voor de sex. Ten tweede; je beschikt over eigen vervoer, en je kent spannende locaties. Ik ontvang niemand thuis! Je hebt passie en vuur in je hart, romantiek is niet direct een pre, het gaat mij meer om een spannende seksuele ervaring
Druppie, 54 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Ben je een man van Surinaamse of antiliaanse afkomst. En relexed grappig en spontaan. Dan kan jij mij match wel eens zijn
Ik denk er vaak aan waarom mannen altijd vreemdgaan. Ik hoop wel op een eerlijke man. En hoop die man hier dan ook te vinden.
Rhondaxx, 61 jaar · Tinallinge
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke persoon, zodat er op de lange termijn geen complicaties zullen zijn. Dat is als we besluiten dit regelmatig te maken
Voor jou is het ook het belangrijkste dat er een bepaalde klik is tussen ons. Wat daar uitkomt, daar maak jij jou zelf niet al te druk om. Dat kan een leuke vriendschap zijn, een maatje om leuke dingen mee te doen of wie weet een levenspartner.
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft. Ik ben echt benieuwd of die heren nog hier ingeschreven staan. Laat eens in een korte beschrijving weten, hoe jij precies in mekaar zit.
Je bent het alleen zijn ook beu, en wilt er verandering in brengen.
SingleYuo, 49 jaar · Born
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die kan denken dat we kunnen opschieten en doorgaan met wat hij begon. Wil je dat ik op je plaats blijf of dat je wekenlang in mijn huis blijft. Je bent geen engerd en je doet aardige dingen.