Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee te delen. Samen lachen, samen huilen,... Een man die een breed interessegebied heeft en over verschillende onderwerpen kan mee praten.. Ook een gezonde dosis humor heeft. Kortom, voor mij de meest ideale man..
Kacheltje, 55 jaar · Utrecht
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen te genieten van een glaasje wijn bij het eten, een film te kijken of een wandeling te maken langs het strand of in een bos. Een dosis romantiek stel ik dus wel erg op prijs.
Niessie, 66 jaar · Oostende
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen,geen leugenaars,en stoefers. Gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn. Iemand met een goed gevoel voor humor, die graag eens uitstapjes doet. geen dronkaard! kortom geen saaie piet. Ben jij zo iemand laat het weten
♥ Overijssel ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je moet wel wat durven op sex gebied. Hoe je eruit ziet en wat je leeftijd is dat maakt me niet zo veel uit. Je moet durven de leiding te nemen maar je moet je ook over kunnen geven. Is dit een beetje war jij op kickt dan kunnen we nig heel veel leuke momenten beleven
Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon goed, daarom wil ik daar echt graag werk van maken met jou samen.
Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien ben jij dan wat ik hier zoek!
Roselie71, 46 jaar · Leiden
♥ Zuid-Holland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
Shotjes, 48 jaar · Bergen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je mijn verhaaltje kan afmaken op een manier dat ik het graag zie, dan neem ik misschien contact met je op. Ik hou niet van machomannen en mannen die heel erg dominant zijn, dat zeg ik alleen maar, voor de rest sta ik open voor veel dingen, ben niet preuts en sta helemaal 'open' voor je (hint hint).
Ik geef de voorkeur aan een man die bereid is om me bij te staan ??door dik en dun. Je kan ook een maatje worden voor alleen intieme momenten als dat het enige is dat je mij kunt aanbieden. Wil jij je ook weer seksueel tevreden voelen?
Je bent niet het strak geplande, georganiseerde type maar meer zo iemand van: we will see what happens als je lekker een dag vrij hebt. Je vind het leuk me te zien in casual kleding, een leuk huispak maar ook mooie jurken of uitgaanskleding, mijn haar los op opgestoken vind je allebei prachtig. Wanneer ik