Enig niveau gewenst, vriendelijk en respectvol, affiniteit met kinderen een vereiste. Geen kroegloper maar een gezellige man die zijn verantwoordelijkheden kent en neemt. Herken je je hierin? Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou.
de nederlandse mannen zijn anders dan de australiers, wel in positieve zin natuurlijk. ik hou van uitgaan, lekker eten en zwemmen. zoek ook een man die lekker sportief is, spontaan en vrolijk. makkelijk in de omgang en niet al te egoistisch. ik heb daar slechte ervaring mee. interesse, stuur mij een berichtje
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment? Ik weet zeker het leuk zal gaan worden.