Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend vindt en niet zo'n nonchalante macho bent dan zijn we weer een stapje verder. Eigenlijk zoek ik een beetje een creatief, kunstzinnig type. Heb ik altijd al aantrekkelijk gevonden.
Een zorgzame man zonder al te betuttelend over te komen, ik kan mijn eigen boontjes wel doppen maar het zou wel fijn zijn dat er iemand voor mij klaar staat als ik dat nodig heb. Die zijn arm om me heen slaat bij een moeilijk moment of ook de tranen over zijn wangen heeft van het lachen als ik iets leuks vertel.
Een man die mijn zelfvertrouwen wat kan opkrikken, die niet alleen zegt dat hij me leuk vindt maar dat ook laat merken in kleine dingen. Het hoeven geen luxueuze cadeaus of zo te zijn want dat interesseert me niet erg. Het zijn kleine dingen die het te moeite waard maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XGLORIAx72, 45 jaar · Huizen
Je bent passievol en je laat me dat graag zien. Je houdt van lang seks hebben, als het aan jou ligt gaan we de hele nacht door!
Claire197204, 45 jaar · Almere
Onderdanige man die zich helemaal in het spel laat gaan
AnimalG1rl, 49 jaar · Bergambacht
Je bent opzoek naar het gezelschap van een vrouw. Je houd van dieren.
HeleenDeg, 47 jaar · Lochem
Ervaren man die mij kan laten klaarkomen en squirten. Doe me een voorstel!
Xessie, 46 jaar · Antwerpen
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans,
Josje310, 46 jaar · Bruchem
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit