Ik val op lange donkere mannen maar laat dat je er niet van weerhouden contact op te nemen. Het maakt niet uit hoe je er uit ziet als er maar een klik is ;)
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer samen aan tafel zitten als je gaat eten. Ben je klaar om de liefde van je leven dan toch te vinden?
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend vindt en niet zo'n nonchalante macho bent dan zijn we weer een stapje verder. Eigenlijk zoek ik een beetje een creatief, kunstzinnig type. Heb ik altijd al aantrekkelijk gevonden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sooophie, 48 jaar · Molenstede
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan
Newife33, 46 jaar · Ramsel
BeauKiss, 48 jaar · Woerden
Een man die echt cool is, gewoon een discrete relatie zal doen en maak het me alsjeblieft heel duidelijk als je single bent
Lola S, 46 jaar · Geldermalsen
Je bent vrij wanneer mijn reis is en je vertelt me waar je dan bent. We zullen samen zoveel plezier hebben!
Watersportster, 48 jaar · Landgraaf
Je bent een levensgenieter en geniet graag met een vrouw aan je zijde.
Marykkke, 45 jaar · Apeldoorn
Je bent geen persoon die in hokjes denkt en vooroordelen heeft, komt gewoon uit voor je mening en bent geen jaknikker. Je verzorgd