Je moet heel open voor me zijn, vriendelijk en attent zijn. Ik moet me eerst op mijn gemak voelen voordat we iets anders doen, je moet goed voor me zijn en me natuurlijk met respect behandelen.
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten of verwerken. Je bent dus positief in het leven!
Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige goedsul. Dus eigenlijk van alles een beetje in 1 man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cass33, 47 jaar · Werkhoven
Ik ben geen vrouw die veeleisend is dat past niet bij me. Ik laat je in de waarde en verwacht dat ook terug. Eigenlijk wil ik gewoon
Melllyna, 49 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik hoop een man te vinden die ambitie heeft. Vrouwen voelen zich aangetrokken tot mannen die iets zich almaar verbeteren
EstherSingl1969, 48 jaar · Lo-Reninge
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat
AnderLeven, 47 jaar · Essen
Mijn fantasie is om een keer via een site als dit een andere, vreemde man te ontmoeten voor een intieme avond. Ik vind het heel
Blondediana, 47 jaar · Aalsmeer
Bijna compleet op een leuke vrouw na.
FCUtrecht4ever, 45 jaar · Bunnik
Je bent spontaan, leuk en gezellig. Meer kan ik niet eisen van je.