Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één is de bagage lichter dan bij de ander maar dat levert wel gespreksstof op. ik ben oprecht geïnteresseerd in de mens op zich en dan jij in het bijzonder. Je bent open, eerlijk, direct en actief, je houdt van de handen uit de man steken en spontaan dingen ondernemen.
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis om mee te beginnen. Zoek dus een boeiend maatje. Deze oproep is weer eens wat anders toch haha. Tot snel.
Enig niveau gewenst, vriendelijk en respectvol, affiniteit met kinderen een vereiste. Geen kroegloper maar een gezellige man die zijn verantwoordelijkheden kent en neemt. Herken je je hierin? Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou.
I believe in 100/100% and being fair with each other.honesty and communication are keys to a good relationship. understanding and compassion for each other is one thing that I learned that makes a better relationship too.I believe that two people should listen to each other.If no one speaks up,then
Voor die mannen die mij wel zouden willen ontmoeten, heb ik niet echt een gebruiksaanwijzing (hihi) of eisen. Zolang jij echt bent en geen oplichter bent of zoiets... Natuurlijk mag je zo knap zijn als je zelf wilt, als je ook maar een goed hart hebt. Dat zie ik zeker als een pré!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
VivianDelightxo, 46 jaar · Nieuwvliet
Ik hou van ruige, mannelijke mannen! Een geweldige gesprekspartner zou me gelukkig maken. Iemand die me kan laten glimlachen
AnneF1, 49 jaar · Ossenisse
Ik zoek een leuke, lieve, aardige, gezellige, sympathieke man zonder gat in zijn hand. Een man die dus verliefd kan worden
Mooncherrie, 47 jaar · Oostende
mannen mogen voor mij niet de klein zijn anders ben ik bang dat ze kapot gaan ;)
JolijnNL, 49 jaar · Almere
Nooit getrouwd en nooit een kinderwens gehad. Ik denk dat dat de meeste mannen hier toch wel aantrekt. Leeftijd boeit mij