Ik hoop mijn man binnenkort te ontmoeten. Als je meer wilt weten, schrijf me dan alsjeblieft. Je bent oprecht, oprecht, eerlijk. Ik zal met plezier je vermaken. Op zoek naar een nieuwe vriend of een serieuze (langdurige) relatie .
Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn, bent erg lief, houdt van kattenkwaad,, bent speels en serieus, Ik ben geïnteresseerd in mensen en denken en kan niet tegen onrechtvaardigheid, zou fijn zijn als jij dat ook
Iemand die dol is op reizen ook. Iemand die meegaat en met mij van elk moment kan genieten. Een persoon die gelukkig zal zijn als we eenmaal naar een aantal verschillende plaatsen kunnen gaan!
Ja want kan ik hier nu weer zeggen? Dat je knap moet zijn, grappig, enthousiast, doelgericht, verantwoordelijk? Al dat soort dingen en meer...ja dat kan, maar dat doe ik niet, iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten en daar kom ik dan ook graag achter. En daarnaast: het klinkt of het klikt niet.