Je bent geduldig, accepteert en begrijpt me. Ik ontmoet graag een man die leuk en attent is. We kunnen partners, dinermetgezellen, drinkmaatjes, of samen naar de ??film gaan, iemand om bordspellen mee te spelen met een geweldige nieuwe beste vriend.
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Ik ben speels maar je realiseert je wel dat dat voorlopig gewoon met de kleding aan is dus als je wilt reageren voor sex? NIET doen. Ik wil gewoon een relatie opbouwen gebaseerd op vriendschap oke?
Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige goedsul. Dus eigenlijk van alles een beetje in 1 man.
Weet jij een vrouw als ik een fijn gevoel te geven, kan jij mij op mijn gemak laten voelen en er voor zorgen dat ik uit mijn schulp kruip? Dan zoek ik jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Linsees3, 49 jaar · Lelystad
Ik heb besloten om dit een kans te geven. Ik hou van puzzelen hihi, hou jij daar ook van?Als je dit leest en slim bent, leidt deze
Ro Os 70, 47 jaar · Papendrecht
Ben jij een geile man? Zou je het wel eens met een getrouwde vrouw willen doen? Af en toe een stiekem afspraakje samen.
Love Juliana, 47 jaar · Alphen aan den Rijn
Je vind het fijn als een vrouw ook de leiding kan nemen. En mij lekker kan laten komen als ik boven op je zit. Dus jij kan gewoon
Isisabella, 46 jaar · Deinze
Wat breng je mee voor voorwerpen om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt met mij? Een harde en supergeile lul? Ik zal daar
PearlV, 48 jaar · Westkapelle
Je vind het ook leuk om samen met mij een leuke tijd door te brengen. Wees gewoon die man voor mij en ga voor een aangename tijd
Tekino, 49 jaar · Gerdingen
Hou jij er ook van om dingen te ondernemen, gewoon lekker samen er op uit te gaan. Voor een dag of gewoon lekker een weekendje