Je waardeert mijn eerlijkheid in het over mij gedeelte en hebt daar geen problemen mee daarnaast ben je lief en zorgzaam en als het even kan ook een keukenprins want mijn kookkunsten zijn niet echt hoogstandjes.
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten of verwerken. Je bent dus positief in het leven!
Weet jij een vrouw als ik een fijn gevoel te geven, kan jij mij op mijn gemak laten voelen en er voor zorgen dat ik uit mijn schulp kruip? Dan zoek ik jou!
Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige goedsul. Dus eigenlijk van alles een beetje in 1 man.
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AilySweety, 45 jaar · Enschede
Een hardwerkende en verantwoordelijke man die mijn goede metgezel kan zijn. Wie is lief en zorgzaam. Eerlijke man die mijn
Roetie, 48 jaar · Stekene
Je bent een man die zijn handen niet omdraait voor een lekkere neukbeurt. Ook ben je een beetje redelijk geschapen en weet
LadyMJ, 49 jaar · Leeuwarden
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen
RoseMary, 46 jaar · Gapinge
En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel
Rhana, 45 jaar · s-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die
Fillippijnse, 47 jaar · Testelt
Je wil sex met vrouw uit Filipijnen en vind mij sexy en geil. Heel spannend vind ik: likken, zoenen, pijpen en standjes proberen.