Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn, bent erg lief, houdt van kattenkwaad,, bent speels en serieus, Ik ben geïnteresseerd in mensen en denken en kan niet tegen onrechtvaardigheid, zou fijn zijn als jij dat ook een beetje hebt. En heb nu eigenlijk al genoeg van deze monoloog over mijzelf, want ga liever in dialoog met wie weet jou!
Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
Je houdt ervan om jezelf te laten zien en je bent trots op mij en geniet van de aandacht die ik krijg van mannen. Je kickt er op om me ter beschikking te stellen van al die mannen en te zien hoe ik geniet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mscha, 48 jaar · Lombardsijde
Ga je aardig voor me zijn? . Ik ben klaar voor alles met je. Ben je ook klaar voor mij? Laten we nu genieten.
Charlott1971, 46 jaar · Heerenveen
Jij bent iemand die het beste uit me probeert te halen en het toelaat dat ik het beste uit jou haal, zonder reserveringen jezelf
Shillla, 47 jaar · Meetkerke
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is.
Aithne, 47 jaar · Bunnik
Ik zoek een man die graag de hort op gaat, lekker dingen ondernemen, een man die mij op sleeptouw kan nemen en vooral van gezelligheid
Burraasustada, 47 jaar · Zwolle
Discreet willen en kunnen zijn, het niet erg vinden dat er niet goed nederlands gesproken word