Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn, bent erg lief, houdt van kattenkwaad,, bent speels en serieus, Ik ben geïnteresseerd in mensen en denken en kan niet tegen onrechtvaardigheid, zou fijn zijn als jij dat ook een beetje hebt. En heb nu eigenlijk al genoeg van deze monoloog over mijzelf, want ga liever in dialoog met wie weet jou!
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje te sturen, zou dagtaak zijn. Mocht ik interesse hebben, stuur ik je uiteraard een berichtje terug. Stellen die interesse hebben: ik date alleen samen met mijn vriend!!!
Ik heb geen eisen, zolang ik mij maar op mijn gemak bij jou voel. Eerlijk en geen jaloerse type, verder heb ik eigenlijk niet veel op aan te merken, zolang wij het maar beiden naar onze zin zullen hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Piercedme, 45 jaar · Kampen
De man waar ik graag verder mee zou willen gaan mag een rugzakje bij zich dragen, het heeft je gevormd tot wie en wat je nu bent,
HeteManGezcht, 47 jaar · Rilland
Je vind persoonlijke hygiëne belangrijk en je bent verantwoord zoals met condoom. Je moet het lang kunnen volhouden
Shelley70, 48 jaar · Vianen
Na een paar jaar vrijgezel te zijn geweest, wil ik weer een man in mijn leven. Ik heb veel liefde te geven en het zou zonde zijn
Mir--i--am, 48 jaar · Landgraaf
Ik woon in Nederland dus ben momenteel niet in België, maar dat zou ik zomaar ineens wel kunnen zijn, als ik daar een leuke
Chnell, 47 jaar · Swolgen
Durf het aan mij, vertel me je angsten en laat me voelen dat ik niet de enige ben die hier doorheen gaat.
SChroomloos1, 47 jaar · Apeldoorn
Een man die weet wat hij in zijn leven wil of wilt bereiken. Dus ben je verzorgd, hygiënisch, en heb je een goede dosis