A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit moeten proberen te halen. Ik wil een energieke man die veel wilt doen en mij, op zijn tijd, wel eens wilt verrassen.
Het zou fijn zijn als je niet allemaal gekke eisen hebt, en je niet op zoek bent naar de perfecte vrouw. Want dat ben ik niet. Ik ben gewoon mijzelf en laat een ander in zijn waarde, en verwacht dat ook terug. Ik val niet op een bepaalde huidskleur, of achtergrond. Reageer nu maar gewoon!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Acrobaat, 49 jaar · Barneveld
Hayvenn , 48 jaar · Franeker
Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag
Moon 41, 45 jaar · Veenendaal
Graag zou ik iemand ontmoeten/meemaken die mij wijzer maakt in sex hebben met een vrouw, maar die ook een man verwennen tot
KopKoffie, 45 jaar · Denderwindeke
Humor en lol maken horen zeker bij mij, ik denk dat ik dat in een klik met jou nog het meest belangrijke vind.Liefde is niet iemand
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.