Wat ik nog wel een beetje mis is een reisgenoot, waar ik leuke dingen mee kan ondernemen. Natuurlijk is het leuk als we een leuke band kunnen opbouwen en wie weet is er een toekomst voor ons weg gelegd. Maar om dat vast te stellen leek me dit wel een leuke uitdaging om eerst eens samen met vakantie te gaan.
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Zie jij het zitten dat maatje te zijn? Want dat zou echt wel heel erg fijn zijn en dan zou ik het ook echt fijn vinden om je te leren kennen. We willen natuurlijk wel alles van elkaar weten. Wat we bijvoorbeeld leuk vinden om te doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zonnedame, 47 jaar · Aalst
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als
Flipflopper, 46 jaar · Halen
U hebt niet meteen u oordeel klaar , maar prikt door de onzekerheid heen. Geen probleem als uzelf ook onzeker bent. U zoekt
Daniine, 48 jaar · Alblasserdam
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen.
TanjaV, 47 jaar · Ekeren
Ik zoek een man die ook ervaringen heeft in bondage en eventueel soft sm. Zoek geen relatie, maar wel een man om minimaal 1 keer
Carlotta, 48 jaar · Deurne
Graag een man die romantisch is. Die graag van ongeremde seks houdt zoals ik. En zeker seks op spannende plekjes. Humoristisch
LInges, 45 jaar · Ederveen
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker,