Laten we lief zijn voor elkaar zijn als we elkaar ontmoeten. Ik ben er heel zeker van dat ik er alles aan zal doen om jou goed te doen voelen, ik ben echt bereid om heel veel voor je te gaan. Ben jij ook hier om plezier te maken?
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten of verwerken. Je bent dus positief in het leven!
de nederlandse mannen zijn anders dan de australiers, wel in positieve zin natuurlijk. ik hou van uitgaan, lekker eten en zwemmen. zoek ook een man die lekker sportief is, spontaan en vrolijk. makkelijk in de omgang en niet al te egoistisch. ik heb daar slechte ervaring mee. interesse, stuur mij een berichtje