Hoe zou jij het vinden om bij mij achter op de motor te springen en naar een mooi natuurgebied ergens in Nederland of Belgie te rijden? Daar kunnen we heerlijk wandelen tot wij elkaar goed genoeg hebben leren kennen. En dan een keuze maken of wij elkaar vaker gaan zien of hierna nooit meer. Ik denk het wel en jij ...?
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een klein praatje moeten gaan maken, misschien kun je even op mijn profiel reageren en het met mij over een paar dingen hebben?
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf. verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn en verder moet het dan vanzelf gaan he... Dus mannen wil je wat meer over/van mij weten? Reageer en laat het
Een man die mijn zelfvertrouwen wat kan opkrikken, die niet alleen zegt dat hij me leuk vindt maar dat ook laat merken in kleine dingen. Het hoeven geen luxueuze cadeaus of zo te zijn want dat interesseert me niet erg. Het zijn kleine dingen die het te moeite waard maken.
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben! Ik heb een man nodig die niet alles serieus té neemt en weet hoe te ontspannen en zichzelf en een vrouw weet te vermaken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Venz, 45 jaar · Groningen
Nu mijn vraag aan jou, wat is jouw eerste indruk van mij? Laat ik er maar van uitgaan dat als je dit nu nog leest, jouw indruk meer
Smileyy197008, 47 jaar · Slagharen
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet
LiekedeLie, 48 jaar · Lauwe
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken.
Claire197204, 45 jaar · Almere
Onderdanige man die zich helemaal in het spel laat gaan
FabienneCheers, 45 jaar · Genk
Lekkere dominante mannen; ( waar mijn moeder mij altijd voor gewaarschuwd heeft) Geile vrouwen die genieten van lekkere
Jaak197006, 47 jaar · Hofstade
Leuke man of koppel. Graag genieten van sex, ruime fantasie en sociaal ingesteld zijn.