En jou hoop ik dan ook hier te vinden. Een leuke, lieve maar vooral vrijgezelle man. Die lekker fris in het leven staat, houd van een grapje, samen lol maken, en dingen ondernemen.
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Een man die mijn zelfvertrouwen wat kan opkrikken, die niet alleen zegt dat hij me leuk vindt maar dat ook laat merken in kleine dingen. Het hoeven geen luxueuze cadeaus of zo te zijn want dat interesseert me niet erg. Het zijn kleine dingen die het te moeite waard maken.
We kunnen voor elkaar gaan zodra we elkaar een beetje hebben leren kennen. Hoe dan ook is dat een must. Ik wil daar graag werk van gaan maken. Denk jij daar net zo over?
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij! Vind je het ook leuk om leuke uitstapjes samen te doen. Heb je hier wel oren naar! Laat het even weten?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Natasja7-Single, 47 jaar · Wijchen
Volgt
Umut, 45 jaar · Roermond
ik ben good karekter
OdiiX , 48 jaar · Driehuizen
Jij en ik gaan het samen laten gebeuren en ik heb dat positieve gevoel in mijn leven nodig. Gewoon om de liefde van mijn leven
Faytje19710224, 46 jaar · Helen-Bos
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch
Michelle71, 46 jaar · Sassenheim
Een lekkere vent die mij een ware hoogtepunt kan bezorgen. Geen saaie man die alleen maar achter zn laptop zit of voor de tv
Liisssa, 48 jaar · Amersfoort
Je moet een dierenvriend zijn. Ik zelf ben echt een honden persoon. Maar jij mag ook best voor een poesje gaan hoor. Ik vind