Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf. verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn en verder moet het dan vanzelf gaan he... Dus mannen wil je wat meer over/van mij weten? Reageer en laat het me weten.
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een goed inspiratie voor mij zijn ;) Een romantisch diner voor twee bij kaarslicht, met een wijntje op de bank en een spannende hete nacht. Denk jij dat jij hieraan voldoet?? Mail mij!!
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.