Het zou fijn zijn als je niet allemaal gekke eisen hebt, en je niet op zoek bent naar de perfecte vrouw. Want dat ben ik niet. Ik ben gewoon mijzelf en laat een ander in zijn waarde, en verwacht dat ook terug. Ik val niet op een bepaalde huidskleur, of achtergrond. Reageer nu maar gewoon!
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd over de dingen waarin je bent geïnteresseerd. Een fatsoenlijke man door en door.
Ik zou graag weer eens verliefd zijn en zoek daarom naar een leuke, lieve, vriendelijke, gezellige, sociale, knuffelbare, vrolijke, eerlijke, betrouwbare man. Er zijn vast nog meer pre's op mijn lijst, maar dat vul ik later nog wel eventjes in. Alleen reageren met foto en een persoonlijk berichtje
Ik ben om heel eerlijk te zijn wel op zoek naar een vaste relatie. Dat hoeft natuurlijk niet gelijk, maar als blijkt dat we het goed met elkaar kunnen vinden en dezelfde dingen leuk vinden om te doen sta ik daar wel voor open, en jij?
Enig niveau gewenst, vriendelijk en respectvol, affiniteit met kinderen een vereiste. Geen kroegloper maar een gezellige man die zijn verantwoordelijkheden kent en neemt. Herken je je hierin? Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Corynn, 49 jaar · Kortrijk
Genieten van de dingen die het leven te bieden heeft. Houden van een lekkere vakantie zo op zijn tijd. Wereld verkennen
Kolleen, 47 jaar · Knokke-Heist
Lekker genieten in de natuur van en met elkaar. Weten hoe een vrouw te behandelen, stoere dingen willen doen
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.
Lachliessss, 47 jaar · Simonshaven
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als
TiTaKen, 48 jaar · Beveren
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek,
Hayvenn , 48 jaar · Franeker
Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag