I believe in 100/100% and being fair with each other.honesty and communication are keys to a good relationship. understanding and compassion for each other is one thing that I learned that makes a better relationship too.I believe that two people should listen to each other.If no one speaks up,then it's kept bottled up inside then it leads to unhappiness.
Ik je hier niet ontmoeten maar in het echt. Ik heb eerder op een sekssite gezeten en ben graag alleen met jou! Dus ik ben op zoek naar een man die durft en die van harde seks houdt. Ik ben niet iemand die je voorzichtig aan moet pakken het mag van mij best een beetje ruig!
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer samen aan tafel zitten als je gaat eten. Ben je klaar om de liefde van je leven dan toch te vinden?
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd over de dingen waarin je bent geïnteresseerd. Een fatsoenlijke man door en door.
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en uitstraling, laat dan maar zeker wat van jou horen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lianneli, 47 jaar · Helchteren
Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar
Happy19702013, 47 jaar · Reeuwijk
Volgt
Qweenie, 47 jaar · Hoogezand
Bent geintrigeerd door mijn omschrijving en wil mij beter leren kennen.
VivianDelightxo, 46 jaar · Nieuwvliet
Ik hou van ruige, mannelijke mannen! Een geweldige gesprekspartner zou me gelukkig maken. Iemand die me kan laten glimlachen
70Jessie, 47 jaar · Jabeek
Ik verlang naar een man die me gezelschap biedt zonder teveel verdere verplichtingen. Een vriend die ik kan vertrouwen.
Irenebeste, 49 jaar · Rotterdam
Hoe zit het eigenlijk met jouw sexdrive? Heb je dat ook genoeg, en kun je er ook wel elke dag van genieten? En al helemaal met