I believe in 100/100% and being fair with each other.honesty and communication are keys to a good relationship. understanding and compassion for each other is one thing that I learned that makes a better relationship too.I believe that two people should listen to each other.If no one speaks up,then it's kept bottled up inside then it leads to unhappiness.
Als je op zoek bent naar de juiste liefde dan denk ik dat ik je dat ook kan geven. Laten we samen fantastische dingen doen. Ik beloof je dat we vandaag iets geweldigs zullen hebben. Daar ben ik heel zeker van.
Iemand die dol is op reizen ook. Iemand die meegaat en met mij van elk moment kan genieten. Een persoon die gelukkig zal zijn als we eenmaal naar een aantal verschillende plaatsen kunnen gaan!
De man van mijn dromen. Ik geloof in de blauwe prins, een vriendelijke heer, eerlijk, dapper, een hardwerkende man die niet bang is om zijn leven opnieuw naast me te beginnen. Ik wil dat de man van mijn leven van me houdt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Irisduin, 46 jaar · Middelburg
Ik heb geen eisen, behalve dan dat je een serieus man bent die een vrouw lief kan hebben.
Kimberley1970, 47 jaar · Gaanderen
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben
Virginia1969, 48 jaar · Horpmaal
Laten we lekker geilen samen. Ik kan jou heus wel tevreden stellen hoor... ;) Dat ik wil genieten met jou staat voorop natuurlijk,
Bobbert, 49 jaar · Geel
Je zoekt het hele pakket in een vrouw en net enkel iemand om aan je lusten te voldoen. Je bent lief en hebt een goed karakter dan
Anna702015, 47 jaar · Almere
Volgt
AlwaysSmile68, 49 jaar · Noorbeek
Ik wil een kerel die het oké vindt dat ik kinderen heb. Ben jij dat type persoon die snel een oordeel heeft over iemand?