I believe in 100/100% and being fair with each other.honesty and communication are keys to a good relationship. understanding and compassion for each other is one thing that I learned that makes a better relationship too.I believe that two people should listen to each other.If no one speaks up,then it's kept bottled up inside then it leads to unhappiness.
Een man die mijn zelfvertrouwen wat kan opkrikken, die niet alleen zegt dat hij me leuk vindt maar dat ook laat merken in kleine dingen. Het hoeven geen luxueuze cadeaus of zo te zijn want dat interesseert me niet erg. Het zijn kleine dingen die het te moeite waard maken.
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon. Ik wil weten of we het kunnen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cougart, 47 jaar · Urk
Hey mooie boys, mijn naam is Sandra en ik ben een wulpse vrouw van 41 uit Urk. Ik wil graag daten met geile heren die met mij sex
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.
April19720409, 45 jaar · Amsterdam
ik hoop dat mannen tussen de 30 en 60 willen komen. ben in the mood
Bo710, 46 jaar · Oostvoorne
Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop
Avnna , 47 jaar · Halfweg
Ik beloof je dat we naar leuke plaatsten reizen. Ik ga ervoor zorgen dat je je goed voelt als we elkaar ontmoeten. Ik ben hier
Lind5eyy, 47 jaar · Scheemda
Intelligent, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je een beetje eigenzinnig bent.