Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje te sturen, zou dagtaak zijn. Mocht ik interesse hebben, stuur ik je uiteraard een berichtje terug. Stellen die interesse hebben: ik date alleen samen met mijn vriend!!!
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan. Wil je weten of we dat samen kunnen doen?
Irma70, 47 jaar · Geldrop
♥ Noord-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen
interesse in een spannende man die van wilde actie houd. ik mis dit met mijn eigen vent.
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd over de dingen waarin je bent geïnteresseerd. Een fatsoenlijke man door en door.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Palau, 48 jaar · Eigenbilzen
Iemand die met beide benen op de grond staat en mij ook op de grond houd. En eigenlijk gewoon een nieuw begin wil. Voor mij voelt
Florence Lief, 48 jaar · Bilzen
Je bent ruim denkend en staat open voor meerdere mogelijkheden en voorstellen. Je wilt ontdekken en experimenteren met
Cherrycherxlady, 48 jaar · Hendrieken
Ik weet niet goed wat ik moet verwachten, heb nooit veel eisen gehad en vind liefde, warmte, trouw en eerlijkheid het belangrijkste.
Doktermar1964, 46 jaar · Antwerpen
Jouw leeftijd vind ik niet belangrijk. Wel zeer vrouwgericht met je lippen, netjes, en jij houdt je aan je woord. Ik verplaats
Jaynaan, 48 jaar · Grembergen
Ik heb niet zo heel veel eisen..Ik denk dat je er toch pas samen echter komt of er zo een beroemde klik is gaander weg of zie ik
Gezetteliefde, 49 jaar · Meppel
Een lekkere geile vent die dondersgoed weet wat een vrouw nodig heeft. Die open staat voor geile afspraakjes op een discrete