Een man die ook wel een beetje sportief is, het moet niet maar wie weet kunnen we samen hardlopen. Een ondernemende man, die niet saai op de bank wilt zitten na het werk maar die er nog graag op uit gaat en van spanning houd.
Ik ben al een tijdje alleen, nooit getrouwd geweest maar af en toe wel een relatie. Mijn collega's vonden het tijd dat ik weer iemand tegen kwam die mij van top tot teen zal gaan vertroetelen. (Nu doen mijn trillende speeltjes dat...) Hoewel ik denk dat dat eerder andersom zal zijn. Als zij eens wisten wat
Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.
Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jaqueline 1971, 46 jaar · Breukelen
(wederzijds) respect, communicatie
JessLyn08, 47 jaar · Neerwinden
Ik wil dat je erg actief bent in seks, veel voor me doet, me laat verlangen naar meer en niet stopt!
AniciaBunBun, 45 jaar · Westkapelle
Iemand die geniet van een orgasme net zo veel als ik dat doe. Ik heb een enorm libido dus ik hoop dat je me een beetje kunt bijhouden.
Anne44, 45 jaar · Tiel
Volgt
ToedayyyS, 49 jaar · Loenhout
Ben jij: Lief, spontaan, romantisch, gek op leuke dingen doen en bovendien single en beschikbaar voor mij? Dan hoor ik graag
LadyMJ, 49 jaar · Leeuwarden
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen