Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat wel een mooie start. Zullen we dat elkaar gewoon gunnen?
Ja want kan ik hier nu weer zeggen? Dat je knap moet zijn, grappig, enthousiast, doelgericht, verantwoordelijk? Al dat soort dingen en meer...ja dat kan, maar dat doe ik niet, iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten en daar kom ik dan ook graag achter. En daarnaast: het klinkt of het klikt niet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Allieca, 46 jaar · Ossenwaard
wil hier een ware liefde vinden voor een levenspartner, ik heb een vriendelijke, oprechte, volwassen en stabiele man nodig.
LinaC, 48 jaar · Limbricht
Jij neemt 'ons' en mij serieus en je praat graag met mij. Hopelijk heb jij er begrip voor wat ik allemaal heb meegemaakt, zodat
Annemanne, 49 jaar · Balloërveld
Je verwacht ook geen wonderen, je bent al lang tevreden met een normale vrouw en een leuke vriendschap. Wat er nog zou kunnen
Bloemetje68, 49 jaar · Beerzel
Je bent ook vrijgezel en hebt een leuke vriendin nodig om er saampjes op uit te trekken. Stuur eens een berichtje en vertel
Ilyzah, 48 jaar · Voorschoten
Jij ben liefe man en is geseelig
Heleboelevelien, 49 jaar · Odijk
Je vindt het niet erg dat ik een vriend heb en dat ik kinderen heb. Ik kan momenteel niet ontvangen, het is geen moeite voor jou