Je hoeft niet vrijgezel te zijn, maar ik wil geen problemen van een boze vrouw of vriendin. Je moet eerlijk tegen me zijn En alles wat ik wil is een man met wie ik voorlopig bevriend kan zijn. Wie weet waar het misschien wel toe leidt.
Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Ik ben al een tijdje alleen, nooit getrouwd geweest maar af en toe wel een relatie. Mijn collega's vonden het tijd dat ik weer iemand tegen kwam die mij van top tot teen zal gaan vertroetelen. (Nu doen mijn trillende speeltjes dat...) Hoewel ik denk dat dat eerder andersom zal zijn. Als zij eens wisten wat
Ben jij die charmante man van 35+, die het met mij nog veel gezelliger wil maken? Stuur mij dan een berichtje waar ik blij van word. Afstand is geen bezwaar, uit de buurt of niet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joisse, 45 jaar · Denderhoutem
Ordelijk en netjes, iemand zonder kapsones, iemand die eenvoudig is en zegt wat hij te zeggen heeft.
StoutexMia, 45 jaar · Kortrijk
Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets
Bloem1197102, 46 jaar · Broekom
Discrete man die graag regelmatig sex wil hebben en er niet vies van is om het meerdere malen achter elkaar te doen. Natuurlijk
Nietmishoor, 46 jaar · Bevel
verzorgt, hygiënisch, humor, gezelligheid, sportief, lief. En de fameuze klik die nodig is voor een relatie. Je wilt
AilySweety, 45 jaar · Enschede
Een hardwerkende en verantwoordelijke man die mijn goede metgezel kan zijn. Wie is lief en zorgzaam. Eerlijke man die mijn
JalnnXxx, 48 jaar · Hulshout
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn.