Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord worden maar ook niet alleen zijn. Je bent verder gewoon een leuk persoon en af en toe een pint teveel moet kunnen. Ik kan weleens vergeten hoeveel ik op had.
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf. verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn en verder moet het dan vanzelf gaan he... Dus mannen wil je wat meer over/van mij weten? Reageer en laat het
Ben jij die lieve man die mijn leven nog een tikkeltje beter kan maken, waar ik een gezellige en fijne tijd mee kan hebben, leuke uitstapjes mee kan maken en misschien wel de liefde mee kan delen. Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou!