Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen. Welke man komt mij eens heerlijk knuffelen?
Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
Je moet een man zijn die zeer hygienisch is. Een man die houdt van gezelligheid en er geen moeite mee heeft sex met mij te hebben op spannende plekjes!
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd over de dingen waarin je bent geïnteresseerd. Een fatsoenlijke man door en door.
Ik ben om heel eerlijk te zijn wel op zoek naar een vaste relatie. Dat hoeft natuurlijk niet gelijk, maar als blijkt dat we het goed met elkaar kunnen vinden en dezelfde dingen leuk vinden om te doen sta ik daar wel voor open, en jij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Houseofpain, 46 jaar · Groningen
Je wilt puur seks en het liefste wil je een seksmaatje. Je kunt een dame met pit laten spinnen en probeert graag nieuwe dingen
Aimy, 45 jaar · Emmen
Zo jij bent dus zo te zien opzoek naar een lekkere intiemen massage? Dan zit je bij helemaal goed hoor! Ik zoek namelijk een
BIGBirgitBIG, 45 jaar · Kerk-Avezaath
een goede kerel die bereid is om met mij te gaan varen en vissen, een man die ondeugend is en met me kan zijn zodat we samen elkaar
Sio 14, 46 jaar · Rotterdam
Volgt
Persoonlijk, 48 jaar · Amstelveen
Ik zoek gewoon een gezellige vent.
HMMSNDY, 49 jaar · Tubbergen
Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen