Dit is misschien een lastig pakket, het heeft lang geduurd om deze stap te zetten. Ik ben sinds mijn mislukte huwelijk erg voorzichtig, maar ik ben wel aan verbintenis toe. Op den duur mis je voornamelijk de warmte en de sex. Iets wat mijn ex mij niet kon geven...
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit moeten proberen te halen. Ik wil een energieke man die veel wilt doen en mij, op zijn tijd, wel eens wilt verrassen.
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord worden maar ook niet alleen zijn. Je bent verder gewoon een leuk persoon en af en toe een pint teveel moet kunnen. Ik kan weleens vergeten hoeveel ik op had.
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook een minnaar nodig die op koude nachten bij me blijft. Ik heb iemand nodig om mee te knuffelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SyddNeyy , 47 jaar · Hardenberg
ik ben op zoek naar een discrete, open-minded vriend. Hij zal mijn metgezel zijn wanneer ik ga uit voor een concert of films,
Clairetje1971, 46 jaar · Amersfoort
Hopelijk ben je ook iemand die het leuk vind om iemand aan je zij te hebben. Alleen zijn is in het begin fijn, alleen op een duur
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.
Anna Rombaut, 46 jaar · Bree
Ik wil voor het leven een levenspartner zoals een soul-mate. Indien niet serieus, gelieve zich te onthouden
Geborgen, 49 jaar · Aalst
Je zoekt net als ik iets leukers dan hetgeen je nu in zit. En hoe dat ingevuld gaat worden zien we vanzelf.
Desibellen, 45 jaar · Mijdrecht
Je voelt gewoon wanneer die echte klik er is, alsof je elkaar opeens echt 'ziet', elkaar op een bepaalde manier herkent ofzo.