Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer samen aan tafel zitten als je gaat eten. Ben je klaar om de liefde van je leven dan toch te vinden?
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat wel een mooie start. Zullen we dat elkaar gewoon gunnen?
ik denk dat ik niet al te veel wensen en eisen aan de ander heb en als ik die wel zou opleggen heb ik nog de kans dat je me gillend weg zou rennen haha..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WhoopLyvia, 46 jaar · Assen
Je bent goed in het verwennen van een vrouw totdat ze in haar slipje plast. Ik hou daar echt van, je bent goed in vingeren en het
Laathetzien, 45 jaar · Deinze
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor
PatrieC, 47 jaar · Bocholt
U bent een spontane man. U bent ook alleen en voelt ook een zekere leegte in uw leven die u opgevuld zo willen zien.
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.
LoetjeSingle, 49 jaar · Kuurne
Volgt
NettydeLange, 45 jaar · Vroomshoop
Een liefdevolle persoon die mij al het geluk van de wereld toewenst en met mij een goede toekomst wilt opbouwen. Ben jij bereid