Als alles wat ze zeggen kunt puur en alleen Ja is of Nee. Dan stopt het voor mij direct. Ik hoor liever andere antwoorden als ik iemand iets verteld of vraagt. En verder gewoon even de poging nemen om mij iets te laten vertellen en zelf ook het een en ander los te laten. Dan zie ik een leuke tijd en geen problemen hoor!
Iemand die mij vlindertjes in mijn buik kan bezorgen en mij behandelt zoals hijzelf behandeld wilt worden. Ik hoop hier iemand te vinden die mij een goed gevoel over mijzelf zal geven.
Daisy1969, 48 jaar ·
♥ Noord-Brabant
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WoodsLissa, 48 jaar · Sas van Gent
Ik wil een man die hard kan neuken en vies kan praten
Kittyhgv, 46 jaar · Hoogeveen
Bedofflowers, 46 jaar · Hardenberg
Ik wil met je blijven en gewoon chillen. Ik kan niet genoeg benadrukken hoeveel ik niet hou van formele dates, ze zijn zo raar
Josje310, 46 jaar · Bruchem
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit
Schoonmaakste71, 46 jaar · Diemen
Lief aardig spontaan en uiterlijk goed verzorgt.
Jenfary, 48 jaar · Lauwe
Jij gaat mij neuken waar en wanneer jij maar wilt en wanneer ik wil en we zullen een te gekke tijd hebben!